KASHMIRE BOHEMIA

MEGIE Z DAŠICKÉHO ZÁTIŠÍ

Zprávy z akcí!

O POHÁR ACHÁTOVÉHO KRAJE - Horka u Staré Paky 5.4.2009

ZOBRAZTE PROSÍM CELÉ A DOZVÍTE SE VÍCE

Taaakže: Spyta - hodně cvičení, hodně zábavy - vyčerpávající ale super víkend!!!

Měli jsme dost nabytý program, ráno stopy, pak obrany, pak poslušnost a vše prokládáno prochajdami po okolních loukách:) Najednou bylo odpoledne ani jsme nevěděli jak:) večer proběhla taková malá olympiáda:) dvou družstev. Jen pro příklad zmiňuju: sníst deci piva z talíže kávovou lžickou na rychlost nebo pusou vytáhnout jablíčko z hrnce vody:o)

V sobotu jsem Megie poskytla místečko u mě v posteli a vůbec neprotestovala... to je divný, vůbec na to není zvyklá, tenhle cvik jí šel snad nejrychleji ze všech co jsem dělali:o))))) No a v neděli jsme opět začali stopičkou, obrany, poslušnost... i když vše už s podstatně menším elánem než v sobotu...vyčerpání bylo znát  Dost jsme potrénovali přípravu na ZM, což se nám takhle intenzivně asi dlouho nepodaří.

Domů jsme dorazili večer, s taškou plnou mokrých a zabahněných věcí, absolutně vyčerpaný ale s krásnými vzpomínkami na víkend na Spytě. Doufám že se nám podaří se na Spytu někdy vrátit, nejlépe v létě!!!!

Všem moc díky za organizaci, figurantům Honzovi s Davidem díky, že se nám tak věnovali. Jsme rádi, že jsme se mohli zúčastnit!!!!!

 

Tak poslušně hlásím že jsem se ráno rozhodovala, jestli vůbec na závod pojedeme, protože Meguška se den předem úspěšně rozhárala:) Nakonec jsme vyjeli  s tím že prostě půjdeme na řadu poslední.

Pod organizací organizátora Pepy jako loňského vítěze vše šlo podle plánu. Celkem se zúčastnilo 30 závodníků různého věku páníčků i různých plemen psů. Všichni měli jedno společné a to že jsou členy ZKO Turnov.

Úkolů bylo celkem 10. Museli jsme zvládnout přivolání, říct vtip, zvládnout poslušnost u nohy se zavázanýma očima (dost těžké když člověk neví co pes dělá:o), potom následovalo skákání v pytli se psem u nohy, společné překonání kladiny, otázky z NZŘ a rozeznávání psích plemen podle obrázků. S Megouškem jsme dali 95 bodů a to nám přineslo vítězství. Nejdříve jsme se o vítězství jsme dělili s Ivetou a Míšou a já bych souhlasila aby to tak zůstalo, ovšem bylo dáno že při rovnosti bodů rozhoduje přivollání, a tak se stalo.

I přes šílenou zimu jsme se dobře pobavili, po závodu ježíšek rozdal dárečky u stromečku a my jsme poseděli ve vyhřáté klubovně. Jsem zvědavá, jestli se mi za rok taky podaří to zorganizovat také tak aby to vyšlo, protože podle tradice vítěz pořádá další ročník. Doufám že spoluvítězky mě v tom tak úplně nenechají:o)

Pár fotek si můžete prohlédnout tady. Omlouvám se za kvalitu, ale v tom počasí to líp nešlo, taky se omlouvám všem které jsem nevyfotila, byla dost zima a fotila jsem když jsem se zrovna nebyla s Megie proběhnout nebo když jsem se neohřívala v klubovně.

 
KASHMIRE BOHEMIA