KASHMIRE BOHEMIA

MEGIE Z DAŠICKÉHO ZÁTIŠÍ

Novinky

Zatím jsem se zmohla jen na přidání pár fotek z posledního měsíce na hlavní stránku, určitě se ale dokopu i k něčemu dalšímu...časem:o))))
I když jsme moc necvičili a netrénovali na žádné zkoušky, určitě jsme se nenudili. Snažila jsem se mezi školou a prací najít si pro Megie co nejvíc času.
Minulý týden jsme s Meguškou a hasičema vyrazilli z našeho Mladějova v Čechách na Mladějov na Moravě na soutěž. Kluci byli třetí a my jsme si s Megušou pořádně zablbli, hlavně nakonec děti, které když zahlédli frisbeečka si Megie zabavili...:o) Pár fotek v odkaze FOTKY!

30.10.-1.11.09 se zúčastníme výcvikového víkendu na Spytě!

14.11.09 se chystáme na Prachovský dogtrekking!
Tak v neděli 30.8. jsme s Meguškou složili v Liberci zkoušku BH. Více zde.
Na fotce je Megie s kamarádama...Bey a Jackem. Za fotku díky Ivetě Svaté.
Tak jsem tomu našemu těhotnýmu zlatíčku přidala pár foteček do fotek... těhotenství na ní není na fotkách ani znát, je to ale naše kulička:o)))) Meguška sice nemá dole bříško nijak velké, ale cecíky se nalévají strašně a hrudník a boky má jak prasátko:o))) Některé fenky si prý schovávají štěňátka nahoře a až v posledních dnech sestoupí dolů do bříška...tak snad to bude náš případ:)))
No, uiž aby to bylo za námi....a mohli jsme se jen radovat z těch mrňousků
Kdyby jste někdo chtěl si pořídit, nebo se jen pokoukat na krásná štěňátka bíglíků, tak tady jsou štěníci Petry z Jičínské ZKO: www.agibeagles.estranky.cz
Megie roste bříško a já jsem přidala na hlavní stránku do panelů nové odkazy na naše kamarády!!! Jinak se neděje asi nic....už se nemůžu dočkat, až nás budou doma zaměstnávat mrňata a pak až budou pryč, tak jak se vrhneme na výcvik (předtím ale asi dáme nějakou kratičkou dovču pravděpodobně v lázních, jako náhradu za léto na mateřské dovolené:o)))))))))))
A víte na co se vůbec nejvíc těším???? AŽ BUDU MOCT VYTÁHNOUT ČTYŘI FUNGL NOVÁ FRISBEEČKA, KTERÉ LEŽÍ VE SKŘÍNI....
pozn.: Fotka je archivní:o) ze závodů O pohár nového světa ve Dvoře Králové. Doufám že letos se v září taky stihneme zúčastnit, moc se nám tyhle závody líbily.
Takže páteční ultrazvuk nám potvrdil březost. Máme velikááánskou radost, i když podle chování Megie jsem usoudila, že březí být musí. Změnila se strašně moc, její střeštěnost je tatam a nyní máme doma medvídka mazlíka, který  by se nejradši pořád jen koulel a válel a nechal se drbat za uchem a na bříšku a tak různě:o) Pokud to počasí dovoluje, šmajdáme různě po procházkách, abysme měli nějakou kondici, když nemůžeme cvičit.
Již nyní uvítám případné zájemce o štěňátko!  Bude to pro nás opravdu srdeční záležitost a doufám že se nám podaří všem mimískům najít skvělé páníky, u kterých se budou mít moc dobře, dále upřednostňuji zájemce, kteří se nebrání výcviku či nějaké té výstavě.
Tak v sobotu jsem Megušku zradila a vydala se bez ní do zoo ve Dvoře Králové. O pejsky ovšem nebyla nouze:o) Na fotce jsem s Šajenem, Donee, Jackem a Ajkou, když si páníčkové odskočili do ptačí voliéry
No a jak se daří Megouškovi? Je to mazel nejmazlivější, je docela cvalík, jak pořád baští a kupodivu se nezdá být ani naštvaná že jí nechám v klidu a většinu dne prochrní, z aktivit jsou to jen procházky a mazlení, nic jiného teď fakt neděláme....takový mateřský prázdniny pro nás obě:o)
Příští týden asi v úterý jdeme na ULTRAZVUK!!!!!!!!
Tak v neděli jsme bohužel neudělali zkoušku Fpr1. Přispělo k tomu více okolností a trošku i smůla. Měli jsme terén kde zřejmě před námi někdo trénoval stopu a měl ji plnou salámků, k tomu slabší, ale přece vítr, při kterém mi Megie chodí těsně vedle stopy a ne po stopě... No prostě jsme měli "účko" a to nám křížila rovná stopa někoho jiného kdo byl na louce před námi:( našla jsem i předmět, Megie zase všechny jejich salámky:( Ještě jak je "asi" těhotná, chová se jinak. Je neskutečně mazlivá, pořád si lehá a cpe se jako prasátko... No spíš si teď trošku vyčítám, že už jsem ji nenechala v klidu a hnala se za zkouškou, sice stopa tak moc fyzicky nenamáhá, ale psychicky hodně. Teď už je Meguška u nás "chráněná". Žádné skákání na boudu ani jiné skákání, granulky baštíme K9 pro březí feny napůl s Purinou, v rámci možností procházky, aby se nenudila, když nemůžeme ani frisbeečkovat:(
Těšíme se na ultrazvuk asi za 2 týdny, pak se ukáááže:o)))))
Mějte se všichni moc hezky, užívejte "léta", jdu se učit, abych dodělala rok a potom už jen do prááce...huráá:o))))
Aktuální fotečky nastávající maminy z nedělní procházky v rubrice fotky:o))))
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
 
KASHMIRE BOHEMIA