KASHMIRE BOHEMIA

MEGIE Z DAŠICKÉHO ZÁTIŠÍ

Výsledky výstav

S Megie jsme na této výstavě vyběhali V1, Krajský vítěz, Vítěz třídy...máme obrovskou radost. O BOBa jsme běhali v konkurenci psů, což už jsme nezmákli. Stejně se den vydařil, stejné ohodnocení dostali i kamarádky Iveta s borderou Bailey Dajavera, Pavla s maliňačkou Ajkou od Mlazických tůní a Alena s beaceronkou Aileen Cerberi Baskerville. Iveta s Donee ještě získaly v kategorii Baby VN1.Prostě náš turnovský tým měl úspěšný den!
Tak 11.10.08 jsme se zúčastnili poslední letoší výstavy. Posuzoval pan K. Hořák a s výsledkem jsem opravdu spokojená. Získali jsme VÝBORNOU bez pořadí, celkově jsme byli na 5. místě z 11. účastníků v mezitřídě.

Jediné co pan Hořák Megínce vytknul, byla slabší kostra. Kdyby prý měla sinější kostru, byla by hodně vepředu, což mě velice potěšilo. Takže i když celodenní čekání bylo únavné, tak toto nám velice zlepšilo náladu!

A letos už žádné výstavování! I když mě lákala ještě výstava neuznalých plemen FCI v MB, tak budeme pouze fandit ségrušce Meibless, já musím do školy...

Tak takhle akce se vydařila (až na příšernou zimu:) Získali jsme V1, krajský vítěz v mezitřídě. Úspěšná byla i sestřička Meibless, která dostala V1 v třídě mladých. Výsledek mě udivil o to víc, že posuzoval pan Jančík, kterému jsme se v Soběslavi moc nelíbili... asi se líp vyspal a Megušce už dorůstá kožíšek, tak to asi taky udělalo hodně. Možná dostanu (z protekce:) i nějaké fotečky od Kamči s Megínkou, tak je pak přidám.

Jinak celkové dojmy z výstavy jsou dobré. Trošku mě na začátku naštvalo, že choďáci šli úplně poslední v kruhu, takže čekání... ale zase jsme pokoukali, pokecali a když se do sebe vedle v kruhu pustili dva rotvajleři, tak přibyl i nějaký ten "zážitek":) Velmi úspěšná byla Monika Žáková s Kazanem, kteří vybojovali první místo v Juniorhandlingu.

V závěrečných soutěžích o nějkrásnější psi a feny výstavy jednoznačně bodovali Afgánští chrti. Konkurence byla veliká, s Megie jsme do závěrečné soutěže sice nastoupili (bylo nás tak 20, možná víc), ale měla jsem pocit že rozhodčí choďáky ani neregistrovali... nechci se ale nějak vymlouvat, protože u vznešeného afgána se člověku tají dech...určitě si vítězství zasloužili.

Tak tato výstava byla skutečně ojedinělá... show začala už ráno, když jsme třičtvrtě hodiny stáli na silnici a posléze na polní cestě v nekonečné koloně aut vystavovatelů, kteří všichni chtěli zaparkovat. To nám poněkud zkazilo náladu, ale naštěstí bylo super počasí, takže jsme na to brzo přestali myslet. Pak zahráli skotové na dudy a začalo se vystavovat. Docela mi vyhovovalo, že choďáčci šli v našem kruhu ze začátku. Takže žádné zdlouhavé čekání. Před námi byl akorát jeden český strakáč a pak už šlo na řadu 7 psohlavců ve třídách mladých psů - SATAN SID BRYVILSÁR a ARTEUS REGENIA BOHEMIA, otevřená - BAGGIO VITTA CANINA a KAZAN VIGILO. Feny v třídě mladých - ARRI ANNE REGENIA BOHEMIA  a MEGIE Z DAŠICKÉHO ZÁTIŠÍ a vítězů - ARINA Z CARDOVA DVORA.

Megínka se chovala super a špatný nebyl ani výsledek máme VÝBORNÁ 2, což je po červencovém VD pro nás úspěch. Přeci jenom už jí ta nešťastně vylínalá srst trošku dorůstá, snad z ní bude brzo zase ten medvídek, kterého jsme měli v zimě:)

FOTEČKY Z VÝSTAVY:

FOTKY

Za fotky děkuji manželům Hrubým s Arinou:)

25.7.2008 jsme odcestovali s Megínkou na klubovou výstavu do Soběslavi, abychom tam vystavovali a také se setkali se sourozenci Miou, Meibless a Medíkem. Vše se vydařilo podle plánu, Megínka se chovala celkem slušně a myslím že se jí tam taky líbilo. Na výstavě jsme dostali VD, věděla jsem že Megie není v moc dobrý srsti, hrozně vylínala a tím ještě více podtrhla své delší ušiska a čumáček...:) Prostě nám to nesedlo a do toho ještě to příšerný vedro...

FOTKY TADYHLE:) http://zzuzaa.rajce.idnes.cz/klubovka_Sobeslav/

 
KASHMIRE BOHEMIA